مقالات سئو

چطور برای سایت بک لینک بگیریم؟

آموزش بک لینک گرفتن از سایت ها

چطور برای سایت لینک بگیریم؟

برای پیشرفت سایت و وبلاگ نیاز دارید تا لینک هایی ثبت کنید. این لینک ها به گوگل میگویند که سایت شما در حال پیشرفت میباشد و مردم در مورد سایت شما صحبت میکنند. اما بهترین نوع لینک گرفتن کدام است؟ و چند نوع لینک گرفتن داریم؟

زمانی که شما از سایتی لینک میگیرید در واقع بک لینک گرفته اید. این بک لینک در انواع مختلفی وجود دارند ، یکی از آنها بک لینک های انکورتکست میباشد که در انگلیسی با نام anchor text شناخته میشود. در این روش یک کلمه به سایت شما لینک میشود مثلاً ” رپورتاژ ” یک انکورتکست میباشد زیرا در آن کلمه رپورتاژ به یک صفحه دیگر لینک شده است.

نوع دوم لینک به روش URL میباشد که در آن دیگر انکورتکستی در کار نسیت و فقط URL میباشد که لینک شده است.

در این روش معمولاً اگر شما از URL های فارسی استفاده کنید بسیار زشت و بد دیده خواهد شد اما اگر URL های انگلیسی استفاده کنید لینک بسیار زیبا دیده میشود. در واقع توصیه ما استفاده از URL های انگلیسی میباشد.

حال این دو به صورت فالو و نوفالو میتوانند ثبت شوند که لینک نوفالو به گوگل میگوید من به این سایت اعتماد دارم و لینک نوفالو میگوید من به این سایت اعتماد ندارم. یعنی در حالت فالو آن سایتی که به شما لینک میدهد شما را تایید کرده است و در حالت نوفالو آن سایتی که به شما لینک داده است شما را تایید نکرده است.

 

در چند مرحله ساده بک لینک خود را ثبت کنید:

شما عزیزان میتوانید از سویس های ما استفاده کنید ، سئو هاب در بخش خرید رپورتاژهای دانشگاهی بهترین نوع رپورتاژ ها را همراه با لینک های فالو از برترین دانشگاه های جهان برای شما عزیز آماده کرده تا بتوانید بدون نیاز به هیچ کار اضافی فقط رپورتاژ خود را نوشته و آن را در سایت ثبت نمایید نهایتاً تا 24 ساعت آبنده رپورتاژ شما را در سایت های دانشگاهی با نهایت کیفیت ثبت خواهیم کرد که موجب افزایش رتبه شما میگردد.

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا